Jeśli potrzebujesz pomocy duchowej napisz email: [email protected]
Znaleziono 9731 wyników
- wczoraj, 8:12
- Forum: Biblia
- Temat: Słowo Boże na dziś
- Odpowiedzi: 1934
- Odsłony: 1155921
- Płeć:
Re: Słowo Boże na dziś
15 czerwca. (1 Krl 21, 1b-16) Nabot Jizreelita miał winnicę w Jizreel obok pałacu Achaba, króla Samarii. Achab zatem zwrócił się do Nabota, mówiąc: «Oddaj mi na własność twoją winnicę, aby została przerobiona dla mnie na ogród warzywny, gdyż ona przylega do mego domu. A ja dam ci za nią winnicę lepsz ...
- wczoraj, 8:08
- Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
- Temat: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
- Odpowiedzi: 3189
- Odsłony: 2463582
- Płeć:
- 14 cze 2026, 20:49
- Forum: Grzech - spowiedź - pokuta i miłosierdzie
- Temat: Ciąża z gwałtu i co dalej
- Odpowiedzi: 79
- Odsłony: 30066
- Płeć:
Re: Ciąża z gwałtu i co dalej
Przede wszystkim błędne jest założenie że każda kobieta, która poczęła w wyniku gwałtu będzie chciała z automatu dokonać aborcji. Naprawdę kobiety głupie nie są i wiedzą że to dziecko niczemu nie jest winne. Jakoś nie dopuszczacie, że to dziecko może wprowadzić nadzieję do jej trudnego doświadczenia. ...
- 14 cze 2026, 20:43
- Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
- Temat: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
- Odpowiedzi: 3189
- Odsłony: 2463582
- Płeć:
Re: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
No nie było nigdy takiego pomysłu. Chodzi po prostu o to by pisać z szacunkiem do rozmówcy i tyle.
- 14 cze 2026, 18:57
- Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
- Temat: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
- Odpowiedzi: 3189
- Odsłony: 2463582
- Płeć:
Re: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
Nie musisz odejść z forum, ale warto byś się kulturalnie wyrażał. Trzecie ostrzeżenie skutkuje blokada konta. naprawdę wiele zależy od ciebie.
- 14 cze 2026, 18:31
- Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
- Temat: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
- Odpowiedzi: 3189
- Odsłony: 2463582
- Płeć:
Re: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
nie znalazłeś? @Maru
- 14 cze 2026, 18:15
- Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
- Temat: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
- Odpowiedzi: 3189
- Odsłony: 2463582
- Płeć:
- 14 cze 2026, 15:42
- Forum: Grzech - spowiedź - pokuta i miłosierdzie
- Temat: Ciąża z gwałtu i co dalej
- Odpowiedzi: 79
- Odsłony: 30066
- Płeć:
Re: Ciąża z gwałtu i co dalej
Poszukaj bardziej, niż wikipedia to znajdziesz również badania mówiące cos przeciwnego. Pracując w pomocy duchowej miałam doświadczenie rozmów z kilkoma osobami, które doświadczały syndromu poaborcyjnego. a od aborcji minęło od kilku tygodni do kilkudziesięciu lat. Wiem że są prowadzone rekolekcje dl ...
- 14 cze 2026, 15:14
- Forum: Grzech - spowiedź - pokuta i miłosierdzie
- Temat: Ciąża z gwałtu i co dalej
- Odpowiedzi: 79
- Odsłony: 30066
- Płeć:
Re: Ciąża z gwałtu i co dalej
Katolicy są pierwsi do zmuszania urodzenia zgwałconej kobiety. Zasłaniają się ochroną życia, a jedyne co chronią to własne poglądy. Nie interesuje ich sytuacja zgwałconej kobiety. Cierpienie uszlachetnia, tylko to nigdy nie jest cierpienie tej osoby, która to mówi. Po pierwsze Katolik powinien być p ...
- 14 cze 2026, 13:28
- Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
- Temat: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
- Odpowiedzi: 3189
- Odsłony: 2463582
- Płeć:
Re: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
Skoro rozmawiamy o zwierzętach, to byłyśmy ostatnio w środę u weta bo nas cos niepokoiło, Taro chował się pod łóżkiem i jakoś tak stronił od ludzi, doszłyśmy do wniosku ze coś go boli. Problem był przy pysku, jakieś narośle, na to dostał zastrzyk. ale lekarz zbadał również inne części ciała i mówi: w ...
- 13 cze 2026, 21:53
- Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
- Temat: Konsekwencje życia w świecie z AI...
- Odpowiedzi: 127
- Odsłony: 74239
- Płeć:
Re: Konsekwencje życia w świecie z AI...
a jak ci było z tym, że miałeś świadomość, że w tej rozmowie nie ma prawdziwych uczuć, prawdziwego wsparcia? że po drugiej stronie nie ma osoby?
- 13 cze 2026, 21:17
- Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
- Temat: Mój sposób na...
- Odpowiedzi: 319
- Odsłony: 176642
- Płeć:
- 13 cze 2026, 20:55
- Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
- Temat: Konsekwencje życia w świecie z AI...
- Odpowiedzi: 127
- Odsłony: 74239
- Płeć:
Re: Konsekwencje życia w świecie z AI...
w jakim sensie się nie zawiodłeś na rozmowie z czatem? @SuawoMir
- 13 cze 2026, 19:52
- Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
- Temat: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
- Odpowiedzi: 3189
- Odsłony: 2463582
- Płeć:
Re: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
Raczej bliżej 400 zł. W zeszłym roku tyle płaciłam.Marek Piotrowski pisze: ↑13 cze 2026, 15:29
W praktyce najczęściej zostawia się u weterynarza do utylizacji (za opłatą). Ceny mogą być różne - słyszałem o 50-150 zł.
Tak, według prawa nie można psa i kota zakopać gdzie się chce. Powinno się zadbać o spalenie.
- 13 cze 2026, 19:40
- Forum: Przywitaj się i daj się poznać
- Temat: Cześć
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 64
- Płeć:
Re: Cześć
Witaj na Dolinie, rozgość się, zapraszamy do rozmowy.
- 13 cze 2026, 9:02
- Forum: Biblia
- Temat: Słowo Boże na dziś
- Odpowiedzi: 1934
- Odsłony: 1155921
- Płeć:
Re: Słowo Boże na dziś
13 czerwca. Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. (Iz 61, 9-11) Plemię narodu mego będzie znane wśród narodów i między ludami ich potomstwo. Wszyscy, co ich zobaczą, uznają, że oni są szczepem błogosławionym Pana. Ogromnie się weselę w Panu, dusza moja raduje się w Bogu moim, bo m ...
- 12 cze 2026, 20:07
- Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
- Temat: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
- Odpowiedzi: 3189
- Odsłony: 2463582
- Płeć:
Re: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
Przykro mi bardzo.
- 12 cze 2026, 8:57
- Forum: Biblia
- Temat: Słowo Boże na dziś
- Odpowiedzi: 1934
- Odsłony: 1155921
- Płeć:
Re: Słowo Boże na dziś
12 czerwca. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. (Pwt 7, 6-11) Mojżesz mówił do ludu: „Ty jesteś narodem poświęconym Panu, Bogu twojemu. Ciebie wybrał Pan, Bóg twój, byś spośród wszystkich narodów, które są na powierzchni ziemi, był ludem będącym Jego szczególną własnością. Pan wybrał was i z ...
- 11 cze 2026, 22:03
- Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
- Temat: Mój sposób na...
- Odpowiedzi: 319
- Odsłony: 176642
- Płeć:
Re: Mój sposób na...
mszyce można oprószyć mączką bazaltową, podobno szybko je zatyka i giną, albo popiołem. ja próbowałam mączki na bobie, ale raz na tydzień to mało... wiem że nie znikną... musiałabym codziennie je doglądać. Dlatego mąż cały czas mnie przekonuje że mamy dom tam zbudować. ...żebym mogła codziennie ogrod ...
- 11 cze 2026, 20:25
- Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
- Temat: Mój sposób na...
- Odpowiedzi: 319
- Odsłony: 176642
- Płeć:
Re: Mój sposób na...
Biedronki, wszędzie żółte wstążeczki aby przyciągnąć biedronki.
a na czym masz te mszyce?
a na czym masz te mszyce?
