Jeśli potrzebujesz pomocy duchowej napisz email: [email protected]

Znaleziono 9731 wyników

autor: Magnolia
wczoraj, 8:12
Forum: Biblia
Temat: Słowo Boże na dziś
Odpowiedzi: 1934
Odsłony: 1155921
Płeć:

Re: Słowo Boże na dziś

15 czerwca. (1 Krl 21, 1b-16) Nabot Jizreelita miał winnicę w Jizreel obok pałacu Achaba, króla Samarii. Achab zatem zwrócił się do Nabota, mówiąc: «Oddaj mi na własność twoją winnicę, aby została przerobiona dla mnie na ogród warzywny, gdyż ona przylega do mego domu. A ja dam ci za nią winnicę lepsz ...
autor: Magnolia
wczoraj, 8:08
Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
Temat: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
Odpowiedzi: 3189
Odsłony: 2463582
Płeć:

Re: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane

Maru pisze: 14 cze 2026, 18:11 @Magnolia
Mam pytanie. Czy ostrzeżenia wygasają?
@Dominik , przerwał na chwilę zabawę w sanatorium, aby znaleźć błąd w regulaminie, ustawienia forum stanowią że ostrzeżenia wygasają po 90 dniach. Błąd już poprawiony. ;)
autor: Magnolia
14 cze 2026, 20:49
Forum: Grzech - spowiedź - pokuta i miłosierdzie
Temat: Ciąża z gwałtu i co dalej
Odpowiedzi: 79
Odsłony: 30066
Płeć:

Re: Ciąża z gwałtu i co dalej

Przede wszystkim błędne jest założenie że każda kobieta, która poczęła w wyniku gwałtu będzie chciała z automatu dokonać aborcji. Naprawdę kobiety głupie nie są i wiedzą że to dziecko niczemu nie jest winne. Jakoś nie dopuszczacie, że to dziecko może wprowadzić nadzieję do jej trudnego doświadczenia. ...
autor: Magnolia
14 cze 2026, 20:43
Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
Temat: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
Odpowiedzi: 3189
Odsłony: 2463582
Płeć:

Re: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane

No nie było nigdy takiego pomysłu. Chodzi po prostu o to by pisać z szacunkiem do rozmówcy i tyle.
autor: Magnolia
14 cze 2026, 18:57
Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
Temat: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
Odpowiedzi: 3189
Odsłony: 2463582
Płeć:

Re: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane

Nie musisz odejść z forum, ale warto byś się kulturalnie wyrażał. Trzecie ostrzeżenie skutkuje blokada konta. naprawdę wiele zależy od ciebie.
autor: Magnolia
14 cze 2026, 18:31
Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
Temat: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
Odpowiedzi: 3189
Odsłony: 2463582
Płeć:

Re: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane

nie znalazłeś? @Maru
autor: Magnolia
14 cze 2026, 18:15
Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
Temat: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
Odpowiedzi: 3189
Odsłony: 2463582
Płeć:

Re: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane

Maru pisze: 14 cze 2026, 18:11 @Magnolia
Mam pytanie. Czy ostrzeżenia wygasają?
pora przeczytać regulamin. tam jest wszystko.
autor: Magnolia
14 cze 2026, 15:42
Forum: Grzech - spowiedź - pokuta i miłosierdzie
Temat: Ciąża z gwałtu i co dalej
Odpowiedzi: 79
Odsłony: 30066
Płeć:

Re: Ciąża z gwałtu i co dalej

Poszukaj bardziej, niż wikipedia to znajdziesz również badania mówiące cos przeciwnego. Pracując w pomocy duchowej miałam doświadczenie rozmów z kilkoma osobami, które doświadczały syndromu poaborcyjnego. a od aborcji minęło od kilku tygodni do kilkudziesięciu lat. Wiem że są prowadzone rekolekcje dl ...
autor: Magnolia
14 cze 2026, 15:14
Forum: Grzech - spowiedź - pokuta i miłosierdzie
Temat: Ciąża z gwałtu i co dalej
Odpowiedzi: 79
Odsłony: 30066
Płeć:

Re: Ciąża z gwałtu i co dalej

Katolicy są pierwsi do zmuszania urodzenia zgwałconej kobiety. Zasłaniają się ochroną życia, a jedyne co chronią to własne poglądy. Nie interesuje ich sytuacja zgwałconej kobiety. Cierpienie uszlachetnia, tylko to nigdy nie jest cierpienie tej osoby, która to mówi. Po pierwsze Katolik powinien być p ...
autor: Magnolia
14 cze 2026, 13:28
Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
Temat: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
Odpowiedzi: 3189
Odsłony: 2463582
Płeć:

Re: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane

Skoro rozmawiamy o zwierzętach, to byłyśmy ostatnio w środę u weta bo nas cos niepokoiło, Taro chował się pod łóżkiem i jakoś tak stronił od ludzi, doszłyśmy do wniosku ze coś go boli. Problem był przy pysku, jakieś narośle, na to dostał zastrzyk. ale lekarz zbadał również inne części ciała i mówi: w ...
autor: Magnolia
13 cze 2026, 21:53
Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
Temat: Konsekwencje życia w świecie z AI...
Odpowiedzi: 127
Odsłony: 74239
Płeć:

Re: Konsekwencje życia w świecie z AI...

a jak ci było z tym, że miałeś świadomość, że w tej rozmowie nie ma prawdziwych uczuć, prawdziwego wsparcia? że po drugiej stronie nie ma osoby?
autor: Magnolia
13 cze 2026, 21:17
Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
Temat: Mój sposób na...
Odpowiedzi: 319
Odsłony: 176642
Płeć:

Re: Mój sposób na...

Jockey pisze: 11 cze 2026, 19:01 Ktoś ma sprawdzony sposób na mrówki?
Mam plagę w tym roku w ogrodzie. Zestawy mrówki i mszyce.

pan podpowiada mąkę kukurydzianą.
autor: Magnolia
13 cze 2026, 20:55
Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
Temat: Konsekwencje życia w świecie z AI...
Odpowiedzi: 127
Odsłony: 74239
Płeć:

Re: Konsekwencje życia w świecie z AI...

w jakim sensie się nie zawiodłeś na rozmowie z czatem? @SuawoMir
autor: Magnolia
13 cze 2026, 19:52
Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
Temat: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
Odpowiedzi: 3189
Odsłony: 2463582
Płeć:

Re: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane

Marek Piotrowski pisze: 13 cze 2026, 15:29
W praktyce najczęściej zostawia się u weterynarza do utylizacji (za opłatą). Ceny mogą być różne - słyszałem o 50-150 zł.
Raczej bliżej 400 zł. W zeszłym roku tyle płaciłam.
Tak, według prawa nie można psa i kota zakopać gdzie się chce. Powinno się zadbać o spalenie.
autor: Magnolia
13 cze 2026, 19:40
Forum: Przywitaj się i daj się poznać
Temat: Cześć
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 64
Płeć:

Re: Cześć

Witaj na Dolinie, rozgość się, zapraszamy do rozmowy.
autor: Magnolia
13 cze 2026, 9:02
Forum: Biblia
Temat: Słowo Boże na dziś
Odpowiedzi: 1934
Odsłony: 1155921
Płeć:

Re: Słowo Boże na dziś

13 czerwca. Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. (Iz 61, 9-11) Plemię narodu mego będzie znane wśród narodów i między ludami ich potomstwo. Wszyscy, co ich zobaczą, uznają, że oni są szczepem błogosławionym Pana. Ogromnie się weselę w Panu, dusza moja raduje się w Bogu moim, bo m ...
autor: Magnolia
12 cze 2026, 20:07
Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
Temat: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane
Odpowiedzi: 3189
Odsłony: 2463582
Płeć:

Re: Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane

Przykro mi bardzo.
autor: Magnolia
12 cze 2026, 8:57
Forum: Biblia
Temat: Słowo Boże na dziś
Odpowiedzi: 1934
Odsłony: 1155921
Płeć:

Re: Słowo Boże na dziś

12 czerwca. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. (Pwt 7, 6-11) Mojżesz mówił do ludu: „Ty jesteś narodem poświęconym Panu, Bogu twojemu. Ciebie wybrał Pan, Bóg twój, byś spośród wszystkich narodów, które są na powierzchni ziemi, był ludem będącym Jego szczególną własnością. Pan wybrał was i z ...
autor: Magnolia
11 cze 2026, 22:03
Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
Temat: Mój sposób na...
Odpowiedzi: 319
Odsłony: 176642
Płeć:

Re: Mój sposób na...

mszyce można oprószyć mączką bazaltową, podobno szybko je zatyka i giną, albo popiołem. ja próbowałam mączki na bobie, ale raz na tydzień to mało... wiem że nie znikną... musiałabym codziennie je doglądać. Dlatego mąż cały czas mnie przekonuje że mamy dom tam zbudować. ...żebym mogła codziennie ogrod ...
autor: Magnolia
11 cze 2026, 20:25
Forum: Offtop, czyli mniej poważne rozmowy
Temat: Mój sposób na...
Odpowiedzi: 319
Odsłony: 176642
Płeć:

Re: Mój sposób na...

Biedronki, wszędzie żółte wstążeczki aby przyciągnąć biedronki.

a na czym masz te mszyce?